Kopli 1, Balti Jaama Turg, Tallinn

+372 5851 5187 info@samsafamilybakers.ee

E - L: 9:00 - 20:00

P: 9:00 - 18:00

Makse- ja tarnetingimused

ÜLDSÄTTED

TOOTED JA HINNAD

OSTU SOORITAMINE, TELLIMUSE VORMISTAMINE, TRANSPORT ja TASUMINE

NB! Ostja on kohustatud enne makse sooritamist kontrollima, et andmed tema poolt tehtaval tellimusel on õiged.

Toodete eest on võimalik tasuda:

Tasudes tellimuse eest pangakaardiga toimub makse sooritamine EveryPay turvalises maksekeskkonnas, mis on väljaspool E-poe keskkonda. E-poel puudub ligipääs Ostja panga, deebet- või krediitkaardi andmetele. Teil tuleb sisestada makse sooritamiseks maksekaardi number, selle kehtivusaeg (VALID THRU) kuu/aasta, ning sõltuvalt kaardist 3 või 4-kohaline turvakood (CVV2/CVC2/CID).

Kui sooritate makse pangakaardiga, siis vajutage peale makse sooritamist nuppu “Tagasi kaupmehe juurde” ja teile kuvatakse teade “Makse on edukal sooritatud”. Kui vajutate enne makse sooritamist nuppu “Tagasi kaupmehe juurde või maksmise ajal nuppu “Katkesta”, siis makse ei laeku, Teie ostukorvi sisu kustutatakse ja tellimus tühistatakse.

Peale makse sooritamist saadetakse Teile automaatne kinnitus makse ja tellimuse sooritamise kohta. Kinnitus saadetakse Ostja poolt sisestatud e-meili aadressile. Arvet Kauba eest ei saadeta automaatselt, seda teeb inimene kes kontrollib, et kõik on korras. Seega ei saa Ostja arvet koheselt või öisel ajal ja puhkepäevadel. Tellimuse täitmine algab hetkest, kui EveryPay maksekeskus kinnitab Müüjale, et makse on edukalt sooritatud.

Kui valite, et soovite maksta arve alusel pangaülekandega, siis arve koostatakse ja saadetakse Ostjale tema poolt tehtud tellimuses sisalduvate andmete alusel. Kui ostjaks on eraisik, siis on arve peal eraisiku andmed ja kui ostjaks on firma, siis on arve peal firma andmed. Arve ja kõik muu vajalik informatsioon saadetakse Ostja poolt sisestatud e-mailile. Ostja on kohustatud kontrollima, kas kõik on õige ja teavitama müüjat, kui midagi on valesti. Arvet Kauba eest ei saadeta automaatselt, seda teeb inimene, kes kontrollib, et kõik on korras. Seega ei saa Ostja arvet koheselt või öisel ajal ja puhkepäevadel. Tellimuse täitmine algab hetkest, kui kogu arvel märgitud summa on laekunud Müüja kontole.

TOODETE KOHALETOIMETAMINE.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD